Schindler’in Listesi – Schindler’s List 1993 Poster

Schindler’in Listesi – Schindler’s List (1993) izle

1993 15 Haziran 2023 US. 195 Dak.
Oyunuz: 10
8.3 13 Oylar

Schindler’in Listesi – Schindler’s List 1993 Filmin Özeti

Tüm zamanların tarihsel açıdan en önemli filmlerinden biri olan Steven Spielbergin Schindlerin Listesi cesaret ve inanç dersleriyle nesiller boyu ilham vermeye devam eden güçlü bir hikaye. En İyi Film ve En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere yedi Akademi Ödülü sahibi olan bu inanılmaz gerçek hikaye Holokost sırasında 1.100den fazla Yahudinin hayatını kurtaran esrarengiz Oskar Schindleri (Liam Neeson) konu alıyor. Bu, fark yaratan bir adamın zaferi ve yaptıkları sayesinde insanlık tarihinin en karanlık bölümlerinden birini atlatanların dramıdır.

Orjinal Adı Schindler's List
Türkçe Adı Schindler'in Listesi
Çıkış Tarihi 15 Aralık 1993
IMDb Puanı 9.0 1.437.116 oy oranı
TMDb Puanı 8.569 14158 oy oranı

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Benzer İçerik

Aklı Havada – Up in the Air
The 12th Man – Den 12. Mann
Kül
Barbarları Beklerken – Waiting for the Barbarians
Edge of Isolation
Hayat Güzel – A Beautiful Life
Raymond & Ray
Sükûnet – Serenity
Arabistanlı Lawrence – Lawrence of Arabia
Casus – The Spy
Yuva – The Nest
İyilik ve Kötülük Okulu – The School for Good and Evil

Cevapla

(4) yorum

 • muhammed
  6 yıl önce
  Ziyaretçi

  admin kardeşim imdb 250 de olan filmleri türkçe altyazılı olarakda görsek çok iyi olur bide biraz daha eski filmlere yani imdb si yüksek kaliteli filmlere ağırlık vermenizi tavsiye ederim mesela bir rüya için ağıt , ihtiyar delikanlı ,ateşböceklerin mezarı, bir zamanlar amerikada gibi kaliteli filmler bunları izlemişssen anlamışsındır demek istedğimi 🙂

  • Komiser
   6 yıl önce
   Yönetici

   kardeşim imdb top 250 eklenmeye başlandı zaten. ama eskiye dönük altyazılı veremiyoruz. vermek istesek zaman olmaz bu seferde güncellerle ilgilenemeyiz. diğer siteler gibi 5 dk da filmi hazırlamıyoruz kaliteli sunduğumuzdan zaman alıyor bir film. ama site toparlandığında altyazılı olarakta eklemeye başlarız.

   • muhammed
    6 yıl önce
    Ziyaretçi

    site 1080p hd kalite farkıyla bildiğim bütün siteleri sollar o konuda mükemmelsiniz ama sitede epey film ve dizi eksiklği heralde oda yeni bir site olduğunuzdan kaynaklıdır inşallah ileri günlerde daha iyi olur.

    • Komiser
     6 yıl önce
     Yönetici

     aynen hocam yeni bir siteyiz. zamanla içerik zenginleşir. ayrıca siteyi beğendiğinize sevindim bizi önerirseniz sevinirim.